Історія створення товарів Disney

Історія створення товарів Disney

Walt Disney Company (Disney) світовий лідер індустрії розваг,

була заснована відомим мультиплікатором Уолтом Діснеєм в 1923 році. З тих пір Disney входить в десятку найдорожчих брендів світу. Компанія веде активну діяльність в 172 країнах і являє 1300 радіо і телевізійних каналів, які транслюються на 53 мовах. Штаб-квартира компанії Уолта Діснея і основні виробничі потужності зосереджені в підрозділі Walt Disney Studios (студія) в місті Бербанк, штат Каліфорнія, США.


Уолт Дісней, поза всякими сумнівами, був унікальною людиною. Він вміло поєднував в собі риси доброго казкаря і хорошого підприємця, грамотно балансуючи між своїми бажаннями і реальними можливостями. А тому не дивно, що створена ним компанія продовжує розвиватися і процвітати, немає напевно жодної дитини в світі, який не бачив мультфільмів Уолта Діснея.
Історія створення споживчих товарів Disney почалася в 1929 році з пропозиції розмістити зображення Міккі Мауса на обкладинках дитячих альбомів для малювання. З тих пір ліцензійний відділ значно розширив асортимент продукції, яка присутня практично у всіх категоріях споживчих товарів, в тому числі виробництва дитячого одягу і взуття. The Walt Disney Company постійно співпрацює з найбільшими виробникам споживчих товарів в різних категоріях, включаючи Mattel, Hasbro, LEGO, Kimberley-Clark, Adidas, Tefal, Luminarc, Nestle, Procter and Gamble і іншими


Взуття та одяг Disney


Успіх і великі прибутки в кіноіндустрії дали можливість компанії відкривати нові напрямки в бізнесі - книгодрукування, телебачення, а потім і майстерні по виробництву дитячого одягу, взуття та аксесуарів.

Особливостями представленої дитячої колекції є те, що на кожному її екземплярі зображений герой діснеївського мультфільму. Мульти колекція дитячого та підліткового одягу 29001206_xxlDisney представлена ​​наступними категоріями:
Футболки, виконані з тонкого 100% бавовни з зображеннями Міккі Мауса, каченяти Дональда або інших персонажів диснеївських мультфільмів. Асортиментний ряд містить моделі в різних кольорах і відтінках.
Толстовки і худі. Тепла дитячий одяг з капюшоном і довгими рукавами. Матеріал - 100% бавовна.
Плаття, нижня білизна, яскраві універсальні джемпера з натуральних тканин із зображеннями персонажів мультфільмів.
Одяг від Disney сертифікована і відповідає всім європейським екологічним і якісним стандартам. Улюблений для всіх дітьми Міккі Маус став візитною карткою цієї торгової марки в будь-який сезонної коллекціі.


https://disney.com/ - офіційний сайт


З моменту заснування Walt Disney Company і структури, що входять до її складу, залишаються вірні своєму головному принципу - створювати виключно якісну продукцію, використовуючи багатющий досвід, накопичений за довгі роки успішної роботи.Ваш кошик порожній!