1. Сфера застосування та прийняття Політики конфіденційності

1.1. Справжня Політика конфіденційності є невід'ємною частиною Угоди (далі - «Угода»).
1.2. Крім випадків, коли терміни безпосередньо визначені в Політиці конфіденційності, нижче вони вживаються в значенні, зазначеному в Угоді.
1.3. Політика конфіденційності описує, які особисті ідентифікаційні дані, які Ви можете відправити через інтернет на Сайт або іншим способом передати нам, (далі - «Особисті дані») збираються і використовуються. Крім того, справжня Політика конфіденційності встановлює, як зібрані Особисті дані можуть бути виправлені або вилучені.
1.4. Будь-які Ваші Особисті дані захищаються і обробляються нами відповідно до Політики конфіденційності. Ви розумієте і погоджуєтеся, що в момент надання своїх Особистих даних Клієнт приймає цю Політику конфіденційності.
1,5. Користуючись Послугами, Ви даєте згоду на збір і використання Особистих даних, як це передбачено чинним законодавством про захист персональних даних і цією Політикою конфіденційності.
1.6. У разі розбіжності між правилами цієї Політики конфіденційності та іншими нормами Угоди останні мають переважну силу.
2. Реєстрація на Сайті
2.1. Ви можете користуватися Сайтом без реєстрації, проте в такому випадку доступ до деяких функціональними складовими буде обмежений.
2.2. Під час реєстрації Ви надаєте Ваш дійсну адресу електронної пошти та пароль.
2,3. ПРИ здійсненні реєстрації ми збираємо і обробляємо Особисті дані ПРИ умови, що вони були надані Клієнтом, і / або у формі Файловий печиво.
3. Використання Особистих даних і передача їх третім особам
Дані Я (Користувач) дозволяє особи, які представляють інтернет магазини «Odyag-UA.com.ua», «Di-Masik.com.ua» і її уповноважені представники, в рамках Закон України «Про захист персональних даних», отримувати, збирати, зберігати і використовувати мої персональні дані в базі персональних даних: прізвище, ім'я, по батькові, дату народження, стать, сімейний стан, поштову адресу, номер мобільного телефону, адреса електронної пошти, податковий номер. У будь-який момент моя згода може бути мною відкликана шляхом подання відповідного письмового повідомлення на адресу фактичного знаходження інтернет магазину (буде надано при необхідності при зверненні). Також, з метою реалізації програми лояльності Я дозволяю інтернет магазинах «Odyag-UA.com.ua», «Di-Masik.com.ua» направляти мені кореспонденцію на вказаний мною поштова адреса, адреса електронної пошти та / або на номер наданого мною телефону , включаючи інформацію про проведене інтернеті магазини «Odyag-UA.com.ua», «Di-Masik.com.ua» і її партнери рекламних компаній, а також пересилати подарунки або призи.
4. сookies Файли
4.1. Файл печиво являє собою невеликий фрагмент інформації, який відправляється Ваш браузер і зберігається на жорсткому диск Вашого комп'ютера.
4.2. Ми використовуємо файли для відстеження використання нашого Сайту печиво, а також надання Послуг.
4,3. Ми можемо використовувати файли кукі, щоб збирати інформацію про відвідувачів сайту, наприклад: IP адреса, тип браузера, операційної системи, дата і час відвідування.
5. Модулі та соціальні мережі
5.1. Сайт використовує плагіни, що надаються соціальні мережі, включаючи Facebook і Інстагри (далі - «Соціальні мережі»). Модулі ідентифіковані логотипи Соціальні мереж або відповідні написи.
5.2. Коли Ви відвідують сторінки Сайт, що містить відповідний плагін, Ваш браузер встановлює пряме з'єднання з серверами Соціальних мереж. Вони безпосередньо передає зміст плагіна Вашого браузер, який вбудовує останнім на Сайт, дозволяючи особа, адмініструє Соціальні мережі, отримувати інформацію про доступ до відповідної сторінки Сайт.
5.3. Якщо Ви використовуєте плагін Соціальної мережі, нам можуть передаватися деякі Ваші Особисті дані (наприклад, ім'я, дата народження, стать, адреса електронної пошти).
5.4. При відвідуванні Сайту в ході розмови виникла в Соціальній мережі, інформація про такий відвідуванні може збиратися особи, які адмініструють Соціальні мережі.
5.5. Якщо Ви контактуєте з плагінами, наприклад, натискаючи на кнопки «Мені подобається», «Мені подобається», відповідна інформація передається з Вашого браузера безпосередньо особам, які адмініструють Соціальні мережі, і ними ж зберігається.
5.6. Для отримання повної інформації про цілі та масштаби збору і обробках даних осіб, адмініструє Соціальні мережі, про Ваш правах і варіанти настройки для забезпечення приватності відвідайте сторінки політики конфіденційність відповідного Соціальну мережу.

5,7. Якщо Ви користувач Соціальні мереж і не хочу, щоб особа, яка адмініструє їх, об'єднували дані про візити на Сайт з іншими даними про своїх користувачів, Вам необхідно вийти з профілю Соціальної мережі до відвідування нашого Сайту. Надалі Ви зможете заблокувати плагіни Соціальних мереж, використовуючи спеціальні розширення у Вашому браузері.

6. Захист Особисті дані та конфіденційність

6.1. Ми зобов'язуюсь приймати всі розумні заходи для того, щоб до Вашого Особисті даними не отримали незаконний доступ третіх осіб.

6.2. Доступ до Особистим даними мають співробітники, які дотримуються строгі стандарти конфіденційності при обробці Ваших Особистих даних і обов'язки яких безпосередньо пов'язані з такою обробкою.

6.3. Для забезпечення безпеки і конфіденційності Особистих даних, які ми збираємо на Сайті, ми використовуємо стандартизовані системи обмеження доступу і захист паролями.

6.4. Ми прагнемо до створення беззастережно безпечних варіантів використання Сайту, але Ви повинні усвідомлювати, що інтернет як всесвітня система об'єднаних комп'ютерних мереж є вразливою середовищем, тому конфіденційність Особистих даних, переданих через Сайт або по електронній пошті, не може бути повністю гарантована нами, оскільки окремі етапи ПЕРЕДАЧІ ДАНИХ особистих інтернет-каналами перебувають поза нашим контролем.

7. Розсилка

7.1. Підписуючись на нашу розсилку, Ви погоджуєтеся з тим, що ми будемо відправляти Вам електронні повідомлення на регулярній основі, наприклад: пропозиції Продавців, новини та інше.

7.2. Ви можете в будь-який час відмовитися від отримання нашої розсилки, відвідавши Ваш профіль на Сайті, перейшовши за посиланням з листа.

7.3. Ми не проводимо спам-розсилок. Спам є відправку небажаних повідомлень електронної пошти, зазвичай комерційного характеру, у великій кількості і неодноразово, особам, з якими відправник раніше не мав контакту, або тим, хто відмовився отримувати повідомлення даного роду.

8 Зміна та видалення Особисті дані

8.1. Якщо інше не передбачено цією Політикою конфіденційності Клієнт несе відповідальність за актуальність, точність і повноту своїх Особистих даних.

8.2. У Вас є право на доступ, зміну ваших Особистих даних, також як і на їх видалення.

8.3. Якщо Ви хочете отримати доступ до Особистим даними, виправити або видалити їх, відвідайте сторінку «Мій профіль».

  

9. Публічна оферта

9.1. Пропозиція на Сайті не є офертою. Користувач після ознайомлення з розміщеним на сайті Пропозиція має право зробити оферту Продавця шляхом заповнення форми Замовлення і / або здійснити замовлення через Колл Центру сайту. Заповнення форми Замовлення вважається оферта Користувач Продавця на придбання Користувача товару на умовах, зазначений у відповідному Пропозицію.

9.2. Оферта вважається прийнятою Продавцем, якщо Продавець здійснив дії, які свідчать про прийняття оферти Користувача, а саме: фактично відвантажив товар, приступив до надання послуг відповідно до умов, передбачених офертою Користувача, надав рахунок на оплату замовлених товарів.

9.3. Інформація про товар відображається на сайті інтернет магазини «Odyag-UA.com.ua», «Di-Masik.com.ua» і є динамічним. Це означає, що інформація може бути оновлена, змінена і доповнена Адміністрацією в будь-який момент часу без попереднього повідомлення Користувача. Будь-яка інформація про товар Продавець, умови акції, ціна товар, і будь-якому інших правила надання послуг Продавець відображається на сайтах «Odyag-UA.com.ua», «Di-Masik.com.ua». Адміністрація Сайту має право в будь-який час в односторонньому порядку змінювати умови цієї Угоди. Зміни вступають в силу з моменту розміщення нової версії Угоди на сайтах «Odyag-UA.com.ua», «Di-Masik.com.ua»

9.4. Продавець має право запропонувати реалізувати товар на інших умовах після отримання оферти Користувача. В такому випадку ця пропозиція вважається зустрічній офертою і має бути прийнято Користувачем. Ухвалення зустрічна оферти вважається фактичне отримання Користувача і / або Одержувач товару на умовах, передбачений зустрічна оферта. Продавець має право відкликати зустрічну оферту до моменту отримання товару Покупцем.

9.5. Узгодження всі істотні умови Сторін є оплата та / або фактичне отримання товару Покупця, а також відвантаження товару Продавець.

9.6. Відповідальність Продавця за зміни умов реалізації товару обмежується правом Одержувача (Користувач, Платник) відмовитися від придбання товару і вимагати повернення сплачених за нього коштів (якщо вони оплачені).

 Оплата товару здійснюється з урахуванням обмежень, передбачених постановою Правління Національного банку України від 6 червня 2013 № 210 "Про встановлення граничної суми розрахунків готівкою".