Умови повернення та обміну


Згідно "Закону про захист прав споживача" обмін і повернення можливе в строк до 14 днів з моменту доставки замовлення клієнту. Обов'язковою умовою обміну і повернення є те, що товар не був у вживанні, і має всі супровідні документи (ярлики, упаковку та ін.), А також документи, що підтверджують факт оплати (чек на покупку, накладна, розписка кур'єра або інші документи), а також повинна бути вказана об'єктивна причина обміну або повернення товару.


У разі обміну та повернення вартість доставки оплачується клієнтом. Якщо було отримано неякісний товар або доставлено не те, що було замовлено, вартість повторної доставки оплачує інтернет магазин. При оформленні процедури повернення необхідно написати заяву про повернення або обмін із зазначенням особистих паспортних даних. Повернення / обмін буде здійснений протягом тижня. Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення, Вам необхідно протягом 14 днів з моменту отримання замовлення зв'язатися з нашим оператором по телефону, або створити заявку із зазначенням причини у нас на сайті (в нижній частині сторінки Розділ Служба підтримки - Повернення товару). Оператор проінформує Вас про процедуру обміну і повернення товару та подальші дії. 


ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!!! 


Перелік товарів не підлягають обміну (поверненню) згідно з Постановою Кабінету Міністрів України N 172 від 19.03.2004: натільна білизна, панчішно-шкарпеткові вироби та товари для новонароджених і т.д.